CZ | SK | HU | PL | RO | HR
O SPOLEČNOSTI

FIBRES s.r.o. je jedním z nějvětších velkoobchodníků s tkaninami pro výrobu pracovních oděvů ve střední Evropě. Převážnou část našich výrobků exportujeme převážně do Slovenska, Polska, Maďarska a dalších zemí Západní a Východní Evropy.

Nabízíme širokou škálu bavlněných a směskových tkanin v různých provedeních a v mnoha úpravách. Dodáváme jak standardní produkty, tak speciální látky na základě dodaných specifikací našich zákazníků.

Všechny námi prodávané výrobky podléhají přísné kontrole kvality a jsou adekvátně certifikovány. Naše tkaniny mají Oeko-Tex certifikát a jsou výraběny na strojích licencovaných firmou SANFOR. Pomáháme chránit životní prostředí striktním používáním AZO-FREE barviv a chemikálií světově uznávaných firem jako např. CIBA, CHT, ICI atd.

Kromě vysoké technické úrovně našich výrobků klademe velký důraz na zákaznický servis poskytovaný našim zákazníkům. Mezi standardní služby patří expedice do 24 hodin od potvrzení objednávky zákazníkem a záruka špičkové kvality dodaného zboží.

Vyzkoušejte nás! Rádi Vás přesvědčíme o výborné kvalitě našich látek a špičkové úrovni služeb.

copyright společnost FIBRES s.r.o
FIBRES s.r.o., Zengrova 630/83, Ostrava-Vítkovice, 703 00 Tel.: +420 553 401 113, Fax: +420 596 628 898, www.fibres.cz, E-mail: info@fibres.cz


Doporučujeme: www.naradi.cz - Nářadí - Bosch,Narex,Protool,DeWalt,AL-KO,Black and Decker,Knipex,Fiskars Pracovní oděvy, rukavice, reklamní textil - www.pracovniodevy.cz
www.interprise.cz - ERP, CRM, E-shop Nejfuton.cz jsou postele pohovky matrace a futony Betonové ploty